komunijnie // for the first communion

Bo wbrew pozorom ostatnio robię nie tylko scrapy. Z zeszłym roku mimo chęci nie było okazji, ale w tym mam do zrobienia jeszcze jeden komunijny album, ale tym razem dla dziewczynki. Album dla brata ciotecznego w rozmiarze 20×20, z racji nie posiadania już najgrubszych sprężyn zapinany na kółka. Bo wyszedł gruby – i żeby nie zamęczać dużą ilością zdjęć, tylko kilka. Okładka, niektóre strony łącznie z tytułową do wpisów gości (te akurat po to, żeby album nie wyszedł za cienki) i odwłok. Dużo darcia papierów i przeszyć, czyli to co tygryski lubią najbardziej.

It’s because LOs aren’t the only things I make with my papers. Last year, there wasn’t ocassion to make one, but now I have one more, but for a girl. This one is for my nephew. It’s 8×8 inches and it’s reeeealy thick. Because of that, there are only few pictures of it.

Reklamy

5 thoughts on “komunijnie // for the first communion

  1. Absolutnie obłędny! Tylko, żałuję, że nie wrzuciłaś fotek reszty stron… Darcia skomponowały się rewelacyjnie! I te Twoje stemplowania… Ach… Cudeńko!

  2. Genialny jest ten album! Po prostu GENIALNY!!!!!!!! Cytaty i stemplowanie powala po prostu! Widać tu duuuużo serca włożonego w pracę….

  3. czy robisz takie albumy na zamówienie z okazji I KOMUNII ŚWIĘTEJ ?
    jestem zainteresowana kupnem , czekam na odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: